Street Fighter V PS4 Oyun 2.el sıfır ikinci el Alan Yerler Satmak İstiyorum

Street Fighter V PS4 Oyun 2.el sıfır ikinci el Alan Yerler Satmak İstiyorum

Street Fighter V PS4 Oyun

‌‌Takashi ‌Nishiyama ve ‌Hiroshi Matsumoto ’nun ‌Arcade salonları için 1987 yılında geliştirdiği ilk ‌‌Street ‌Fighter oyununun üzerinden geçen 29 senenin ardından serinin beşinci oyunu, teknoloji ve oyun tutkunlarıyla buluşuyor. ‌‌Street ‌Fighter V ‌PS4 oyun ‌konsolonun teknik becerilerini sonuna kadar kullanırken oyuncuların hem kendi başlarına hem de yakınlarındakilerle veya İnternet üzerindeki arkadaşlarıyla hoşça vakit geçirebilmelerine olanak veriyor.

Birbirinden Zorlu Turnuvalara Doğru

Üçüncü sezonla birlikte sayısı 30 ’u aşan ve aralarında ‌Falke, Kolin, ‌‌Menat, ‌Abigail gibi karakterlerin de olduğu dövüşçülerle birbirinden zorlu turnuvalara katılabilir, rakiplerinizle yerel ağda veya İnternet üzerinden karşılaşmalar gerçekleştirebilirsiniz. ‌‌V-Skills, ‌V-Reversals ve ‌V-Triggers teknikleriyle karakterlerinizin saldırı tiplerini şekillendirebilir, rakiplerinizin can barlarını olabilecek en kısa zamanda düşük seviyelere getirerek galip gelebilirsiniz. Senaryo bakımından ‌‌Street ‌‌Fighter ‌III ve ‌‌Street ‌‌Fighter ‌IV arasındaki boşluğu tamamlayan yapımın A ‌‌Shadow ‌Falls isimli tek kişilik hikaye ‌modunu oynayabilir, oyundaki dövüşçülerin arka planlarına dair detayları öğrenebilirsiniz. ‌‌Street ‌Fighter V ‌PS4 sürümünün, oyun konsolu ve ‌Windows platformuyla gerçek zamanlı müsabakalar düzenlenebilmesine olanak vermesi sayesinde oyunu farklı platformlarda oynayan arkadaşlarınızla birlikte değerlendirebilirsiniz. Oyundaki karakterlerin kostümlerini dilediğiniz gibi değiştirebilir, isterseniz kostüm paketlerini edinerek karakterlerin görsel zenginliklerini arttırabilirsiniz.

Yepyeni Karakterlerle Eğlenceli Oynanış

‌‌Street ‌Fighter serisindeki tanıdık yüzlere ev sahipliği yapan oyunda çok sayıda yeni karakter de bulunuyor. İlgili karakterlerin ‌kombolarını, hareket yeteneklerini ve diğer özelliklerini keşfederek eğlenceli oynanışı deneyimlemek, ‌‌Street ‌Fighter V ‌PS4 sahiplerine düşüyor.

Adı: ‌‌Street ‌Fighter V

Tür: Aksiyon, dövüş

Platform: ‌‌‌Windows, ‌‌Linux, ‌PlayStation 4, ‌‌Arcade

Çıkış Tarihi: 2016

Geliştirici: ‌‌‌Capcom, ‌‌Dimps

Yayıncı: ‌‌Capcom

‌PEGI Derecelendirmesi: 12+ yaş

Güncel pek çok oyunun geliştirilmesinde kullanılan ‌Unreal Engine 4 oyun motoruyla hazırlanan ‌‌Street ‌Fighter V ‌‌‌PS4, önceki oyunun sekiz sene sonrasında serinin tutkunlarını hayli memnun ediyor. Çapraz platform olmasıyla ‌PC ve ‌PS4 arasında müsabakaların sorunsuz gerçekleştirilebilmesine imkan tanıyan yapım, çıktığı dönemden bu yana ‌Capcom tarafından yalnız bırakılmayarak birçok içerikle güncel tutuluyor. Yeni; karakterler, kostümler mekanlar, oyun ‌‌modları, ‌‌Street ‌Fighter takipçisi kitlenin oyuna özgü yeniliklerle canlı tutulmasını sağlıyor. Ayrıca yapımın ‌casual oyuncuların yanı sıra büyük oyun turnuvalarına katılan profesyonel oyunculara da hitap etmesi, yapımın değerini arttırıyor. Önceki yapımın olumlu yanlarını alıp oynanış noktasında biraz daha hız kazanan ‌‌Street ‌Fighter V ‌‌‌PS4, oyuncuların yönettikleri karakterleri daha hızlı kontrol edebilmelerine ve kısa sürede ‌kombolar oluşturarak rakibi alt edebilmelerine izin veriyor.

Dövüş Oyunları Söz Konusu Olduğunda Akla İlk Gelen Seri

Yalnızca Türkiye ’de değil, tüm dünyada 1990 ’lı yıllardan beri dövüş oyunları söz konusu olduğunda akla ilk gelen seri olan ‌‌Street ‌‌‌Fighter, beşinci oyunuyla türdeki başarısıyla elde ettiği koltuğu kimselere bırakmıyor. Yapımı ‌PlayStation 4 platformunda oynamak isteyenler için sunulan ürünün kutu içeriği, sadeliğiyle öne çıkıyor. Ürünün kutusunda; oyun diski ve oyuna dair kitapçık yer alıyor.

1979 ’dan Bu Yana Sayısız Oyuna İmza Atan Japon Oyun Devi

Geliştirdiği fikri mülkiyetlerle oyun dünyasına yön veren Japonya merkezli oyun geliştirme ve dağıtım şirketi ‌‌‌Capcom, 1979 yılından beri sayısız oyuna imza atıyor. Sayısı 3 bine yaklaşan çalışanıyla yepyeni projelere hayat veren ‌‌‌Capcom; ‌‌Street ‌‌‌Fighter, ‌‌Monster ‌‌Hunter, ‌‌Resident ‌‌Evil, ‌‌Devil ‌‌May ‌Cry gibi dev serileri canlı tutmayı sürdürüyor.

Dövüş Türü Takipçilerinin Başucu Oyunu

Dövüş türü oyunlarla yakından ilgilenen oyun tutkunlarının başucu oyunlarından biri olarak kabul edilen ‌‌Street ‌Fighter V ‌‌‌PS4, markanın oyunu yeni içeriklerle taze tutması sayesinde daha uzun süreler güncel kalacağa benziyor. Kendi başına veya arkadaşlarıyla oyun oynamaktan hoşlanan herkesin edinebileceği yapım, ‌PlayStation 4 sahipleriyle buluşmayı bekliyor.

Bu ürünün teslimi sonrası ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurlarının açılmış olması halinde cayma hakkı kapsamında iadesi kabul edilmeyecektir.

STREET FIGHTER V

c96152e4-2468-473b-a1d7-0498f984d0ed.jpg

EFSANEVİ DÖVÜŞ OYUNU, STREET FIGHTER™ V ile GERİ DÖNÜYOR!

Olağanüstü görseller yeni nesil Dünya Savaşçılarını benzersiz biçimde detaylı resmederken, heyecan verici kavga mekaniği, hem yeni başlayanlar hem de eski oyuncular için sonsuz bir dövüş keyfi sunuyor. Arkadaşlarınıza çevrimiçi meydan okuyabilir ya Capcom Pro turnuvasında şan için yarışabilirsin. Yeni ve eski karakterler: Ryu, Chun-li, Charlie Nash ve M. Bison gibi klasik karakterler geri döndü! Çok daha fazla sayıda eski ve yeni karakter eklenecek. 19f39c64-4eb7-48a4-94b3-85225a4f3943.jpg

YENİ STRATEJİLER ve DÖVÜŞ MEKANİKLERİ

V-Gauge ve EX Gauge”a odaklı, kullanımı kolay dövüş mekanikleri seriye eşsiz seviyede strateji ve derinlik katıyor. V-Trigger: Dövüşün gidişatını değiştirmek için tüm V-Gauge”u kullanan eşsiz yetenekler. V-Skill: Her karakter için her an kullanılabilir eşsiz yetenekler. V-Reversal: V-Gauge”un bir barını harcayan eşsiz karşı-saldırılar. Kritik sanatlar: Tüm EX Gauge barını kullanan nihai saldırılar. PS4/PC kros-platform oynanışı: Seride ilk kez tüm online topluluk tek havuzda toplanıyor ve böylece daha büyük bir rekabet ortaya çıkıyor. Yeni-nesil görsellik: Unreal Engine 4 motoru ile gerçekçilik ve yeni-nesil görsellik daha yüksek bir seviyeye çıkıyor. Yüksel: Yarışmacı online dövüşler ligi Capcom Pro Tour”la ilişkili liderlik sıralamasında kariyerini takip et ve daha yükseğe çık!

Capcom
Hayır
Hayır
Dövüş
Multiplayer (Çoklu Oyuncu)
Genç
Diğer
Yok
GAMEARAL3724

PLAYSTATION ALANLAR

PLAYSTATION ALAN YERLER

2.EL PLAYSTATION ALANLAR

2.EL PLAYSTATION ALAN YERLER

İKİNCİ EL PLAYSTATION ALANLAR

İKİNCİ EL PLAYSTATION ALAN YERLER

XBOX ALANLAR

XBOX ALAN YERLER

2.EL XBOX ALANLAR

2.EL XBOX ALAN YERLER

İKİNCİ EL XBOX ALANLAR

İKİNCİ EL XBOX ALAN YERLER

OYUN KONSOLU ALANLAR

OYUN KONSOLU ALAN YERLER

2.EL OYUN KONSOLU ALANLAR

2.EL OYUN KONSOLU ALAN YERLER

İKİNCİ EL OYUN KONSOLU ALANLAR

İKİNCİ EL OYUN KONSOLU ALAN YERLER

Masaüstü Bilgisayar Alan Yerler
Oyun Konsolu Alan Yerler
Cep Telefonu Alan Yerler
Beyaz Eşya Alan Yerler
Televizyon Alan Yerler
Laptop Alan Yerler
Tablet Alan Yerler
Monitör Alan Yerler

2.el laptop alan yerler
2.el masaüstü bilgisayar alan yerler
2. el televizyon
2. el televizyon alan firmalar
2.el televizyon alan yerler
Bilgisayar Alanlar bilgisayar alan yerler
2.el ikinci el bilgisayar alan yerler
2.el ikinci el laptop alan yerler
2.el ikinci el notebook alan yerler
2.el ikinci el TV alım satım
2.el ikinci el Laptop satin alan yerler
2.el ikinci el Laptop satmak istiyorum
2.el ikinci el Masaüstü bilgisayar alan yerler
2.el ikinci el Fotoğraf makinası satmak istiyorum
2.el ikinci el Fotoğraf makinası alan yerler

Ankara,İstanbul,İzmir,Adana,Adıyaman,
Afyonkarahisar,Ağrı,Aksaray,Amasya,
Antalya,Ardahan,Artvin,Aydın
,Balıkesir,Bartın,Batman,Bayburt,
Bilecik,Bingöl,Bitlis,Bolu
,Burdur,Bursa,Çanakkale,Çankırı,
Çorum,Denizli,Diyarbakır,Düzce,
Edirne,Elazığ,Erzincan,Erzurum,
Eskişehir,Gaziantep,Giresun,
Gümüşhane,Hakkari,Hatay,Iğdır
,Isparta,Kahramanmaraş,Karabük,
Karaman,Kars,Kastamonu,Kayseri,
Kırıkkale,Kırklareli,Kırşehir,Kilis,Kocaeli,
Konya,Kütahya,Malatya,Manisa,Mardin,
Mersin,Muğla,Muş,Nevşehir,Niğde,Ordu
,Osmaniye,Rize,Sakarya,Samsun,Siirt,Sinop
,Sivas,Şırnak,Tekirdağ,Tokat,
Trabzon,Tunceli,Şanlıurfa,Uşak,
Van,Yalova,Yozgat,Zonguldak

,Ankara,Altındağ,Ankara,Ayaş,Bala,
Beypazarı,Çamlıdere,Çankaya,
Çubuk,Elmadağ,Etimesgut,Evren,
Gölbaşı,Güdül,Haymana,Kalecik,
Kazan,Keçiören,İstanbul,Adalar,
Avcılar,Bağcılar,Bahçelievler,
Bakırköy,Bayrampaşa,Beşiktaş
,Beykoz,Beyoğlu,Büyükçekmece,
Çatalca,Eminönü,Esenler,Eyüp
,Fatih,Gaziosman-,paşa,Güngören,
Kadıköy,Kağıthane,Kartal,
Küçükçekmece,Maltepe
,Pendik,Sarıyer,Şile,Silivri,Şişli,
Sultanbeyli,Tuzla,Ümraniye,Üsküdar
,Zeytinburnu,İzmir,Aliağa,Balçova,
Bayındır,Bergama,Beydağ,Bornova
,Buca,Çeşme,Çiğli,Dikili,Foça,
Gaziemir,Güzelbahçe,Karaburun
,Karşıyaka,Kemalpaşa,Kınık,
Kiraz,Konak,Menderes
,Menemen,Narlıdere
,Ödemiş,Seferihisar,Selçuk,
Tire,Torbalı,Urla

Beğen  
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik Kodu: